× صفحه اصلی اینفوگرافیک نقشه اسلاید قالب پاورپوینت پشتیبانی

کاربران گرامی در صورت داشتن سوال، موارد زیر را بررسی کنید. شاید سوال شما در میان گزینه‌های زیر باشد. در صورت نیافتن جواب خود می‌توانید در بخش تماس با ما و یا از طریق کانال ما در شبکه‌های اجتماعی با ما در میان بگذارید.

برای این کار می‌توانید از لیست مطالب واقع در سمت راست سایت دنبال مطلب مورد نظر خودتون بگردید و یا در قسمت جستجوی سایت مطلب مورد نظر را جستجو کنید.

از منوی File به بخش Save as می‌روید و در آنجا می‌توانید از بین انواع فرمتهای ذخیره سازی فرمت عکس مورد نظر خود را انتخاب کنید. مانند jpg, png, gif و ...

پاورپوینت دارای قابلیت‌های فراوانی برای ویرایش و افزودن افکت‎های جذاب به اسلایدها است. شما می‌توانید با کلیک راست روی پس زمینه (background) و انتخاب Format Background اقدام به ویرایش پس زمینه به شکل دلخواه خود کنید.با کلیک روی هر کدام از شکل‌ها هم می‌توانید از طریق منوی فعال شده Format اقدام به ویرایش و افزودن افکت به اون شکل بکنید. از منوی Insert هم اقدام به جایگذرای هر نوع شکل، متن، آبجکت و ... در اسلاید بکنید. بعد از اعمال تغییرات مورد نظر و نهایی شدن کار می‌توانید به منوی File و بخش Save as بروید و خروجی با فرمت عکس بگیرید و استفاده کنید.

اعمال برخی تغییرات روی شکل‌ها باعث از بین رفتن انیمیشن مربوط به اونها میشه. مثلا بعد از گروه بندی (group) و یا جدا کردن (ungroup) شکل‌ها از هم انیمیشن اونها از بین میره و باید دوبار انیمیشن اونها اعمال بشه.در صورتی که آشنایی با اعمال انیمیشن ندارید و یا حوصله این کار رو ندارید، از طریق شبکه‌های اجتماعی می‌توانید در خواست خود را ا رسال کنید.

برای این که اسلایدها به خوبی نشان داده شود باید فونت‌های استفاده شده در اونها روی سیستم شما نصب باشه. در اسلایدها سعی شده از تعداد فونت کمی استفاده شود که در پایین برای دانلود قرار داده شده است. اونهارو دانلود کنید و در پوشه فونت‌های سیستم خود قرار دهید.

دانلود فونت

با کلیک راست روی آیکن مورد نظر و انتخاب Change Picture می‌توانید آیکن مورد نظر را بدون تغییر در انیمیشن تغییردهید.

اگر شما از نسخه اصلی پاورپوینت استفاده می‌کنید و در سایت آفیس عضو هستید با اتصال اینترنت می‌توانید از بانک آیکن‌ها و اشکال آفیس استفاده کنید. در غیر این صورت باید اونهارو از جاهای مختلف دانلود کنید و به صورت آفلاین استفاده کنید.مثل این فایل زیر که مجموعه آیکن تهیه شده توسط سایت هست.

دانلود مجموعه آیکن

برای دانلود آیکن‌های بیشتر می‌توانید به کانال‌های ما در شبکه‌های اجتماعی مراجعه کنید.

تماس با ما